"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Beyaz Eşya
Signode®- MPS®, beyaz eşya endüstrisinin her türlü paketleme  ihtiyaçları için mükemmel ve hızlı çözümler sağlamaktadır.

Ambalaj, üretimin son aşaması olmasına rağmen, müşteriyle ilk karşılaşan kısımdır. MPS® tarafından sunulan güvenilir paketleme sistemleri,  beyaz eşyaların taşıma, nakliye ve depolanması sırasında, cihazın işlevselliğini  ve estetiğini koruması için tasarlanmıştır.

MPS® paketleme sistemleri çember, çemberleme makinaları ile streç film ve streçleme makinalarının kombinasyonundan oluşur.

Firmamız, paketleme makinaları ve kullanılan sarf malzemelerinin satışıyla beraber, yedek parça, tamir, koruyucu bakım ve servisin yanı sıra satış destek ve mühendislik bölümlerimizle sanayi kuruluşlarının talepleri doğrusunda optimum koruyucu ambalaj sistemini tasarlamak adına sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

MPS®-Signode® paketleme sistemleri, beyaz eşya sanayi için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve tüm dünyada mümkün olan en iyi hizmeti sunma gayretiyle Signode’un 100 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

MPS®-Signode® düz cam paketleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki listeden seçiminizi yapınız.
 
 
 
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Polipropilen Çember
Gofrajlı Polyester Çember
Tenax® Polyester Çember
Dylastic® Polipropilen Çemberleme
 
  Makine ve Ekipmanlar
MH-V
MH-VR
MH-VRB
MH-H
MH TRB
SBM 4300
SBM 4330
 
  Streç Film
Streç Film
 
  Streç Sarma Makineleri
COBRA
OCTOPUS
 
 
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT