"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps mps
 
Ürünler - El Aletleri - Plastik Çemberler - BXT2 Bataryalı
 
 
 
 
Yeni nesil BXT-2

Signode® Dylastic® Polipropilen ve Tenax® Polyester çemberler ile kullanılan batarya ile çalışan çemberleme makinesi


BXT-2 Signode®un kanıtlanmış batarya gücü ile çalışan cihaz serilerinin bütün avantajlarını sağlamakla birlikte, diğerlerine göre kullanımı daha kolay ve daha hızlı olup, daha yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Düşük maliyet, istkrar ve dayanıklılık sağlama amacıyla geliştirlmiştir. BXT-2’nin üstün şarj teknolojisi lityum iyon pilin sadece 15 dakika şarj edilmesi ile bataryanın toplam şarj gücünün %75-80’nini elde ederek her zaman şarj edilmesine olanak sağlamaktadır. Tam şarj süresi sadece 30 dakikadır. Deşarj olmasını beklemeye gerek yoktur.

BXT2’nin hafif olması ve ergonomik tasarımından dolayı kullanımı oldukça rahattır ve en zahmet isteyen endüstriyel uygulamalarla başa çıkabilmektedir. Tüm germe ve yapıştırma operasyonlarını basit ve hızlı yapmak amacıyla elektronik tek tuş ile idare edilir.

Patentli otomatik kaynak sistemi, manuel, yarı otomatik ve tam otomatik operasyonlar arasından birini seçme şansını sunmaktadır.

Kömürsüz motor teknolojisi (wear-free) motorun ömrünü uzatır.

Her bir dolu batarya ile maksimum 400 çembere kadar çemberleme yapabilme özelliğine sahiptir.

Parça aşınmasını azaltan yüksek verimlilik sağlayan Signode’un kanıtlanmış sürtünerek yapıştırma yöntemi hızlı ve kusursuz kaynak sağlar.

9mm’den 32 mm’ye, 0.50 mm kalınlıktan 1.30 mm’ye kadar tüm plastik çember ölçüleri ile çalışan aşağıdaki modellerimiz mevcuttur.
 
BXT 2-10 Broşür
BXT 2 Broşür
BXT 2-19 Broşür
BXT 2-32 Broşür

 
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT