"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Metal - Sarma ve Streçleme Makineleri - Coilmaster
 
 
 
 
Signode® CoilMaster’ın radyal ya da gözden sarma sistemi, yassı sac bobinlerini ve filmaşin kangallarını gözden ve çevreden tamamen sarar ve ürünü bir film kozası içinde rutubete, bulaşıcı maddelere ve darbelere karşı korumaya alır.

CoilMaster ambalajlama sistemi, çelik ve alüminyum bobinlerinin ambalajlanmasında tüm yeni teknolojinin başarıyla kullanıldığı büyük bir ilerlemeyi temsil etmektedir.

CoilMaster ambalajlama sistemi bobinlerin ambalajlanmasında kalın streç filmleri kullanabilen tam otomatik bir sistemdir. Bobinin içinden geçen bir mekik rayı ve bu rayın üzerinde hareket eden ve filmi taşıyan bir ya da birden fazla kendinden tahrikli mekikten oluşmaktadır. Birden fazla mekik kullanımı her seferde birden fazla ambalaj malzemesinin tek seferde uygulanabilmesine olanak tanımaktadır.

Ambalajlanacak bobin bir yandan kendi ekseni çevresinde döndürücü merdaneler kullanılarak döndürülmekte, mekikle döndürücü merdanelerin istenilen seviyede senkronizasyonu ambalajlamada istenilen sonucun alınmasına her zaman olanak tanımaktadır.

İstendiği takdirde CoilMaster’a köşe koruma besleme ve yüzey koruma besleme üniteleri entegre edilebilmekte bobinlere koruyu filmlerin, köşe koruma ve dış yüzey koruma malzemelerinin aynı anda uygulanabilmesi mümkün olmaktadır. Tüm bunların dışında, otomatik mekik değiştirme ünitesi film değişiminde yaşanacak zaman kaybının önüne geçmektedir.

CoilMaster’a ait mekiklerde kullanılan gelişmiş streç film germe ünitesi mekiğin yörünge hareketinin her konumunda ve değişik büyüklükteki bobinlerde en uygun gergiyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Broşür (55.2 KB PDF)
Coilmaster MK 1 Coil Stretchwrapper Broşür (584 KB PDF)
Coilmaster MK 2 Coil Stretchwrapper Broşür (535 KB PDF)
   
   
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT