"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Elyaf ve Pamuk
Signode®, pamuk, sentetik elyaf ve yün ipliği ürünleri için koruyucu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini ve kontaminasyonu önlemek amacıyla tasarlanmıştır.

Balya Paketleme
Signode®’un devrimsel nitelikte tasarlanan M-634/658 çemberleme kafaları, balyaları yüksek hızda çevresel çamberler. Boyutlarının küçük olması sebebiyle bir pres istasyonuna 6 adet M-643/658 kafa yaerleştirilebilir ve indeksleme zamanı ortadan kaldırılarak aynı anda balyaya 6 adet çember atılabilir. 10 saniyelik döngü süresinde gerçekleşen bu özellik ile üretim süresi kısalır, işçilik ve sabit maliyetler azalır.

Signode M- 634/658 sadece bir başlangıç ​​sinyali gerektiren, özel bir kontrol kutusu ile sunulmakta olduğundan, paketleme istasyonuna uygulanması çok kolaydır.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Fiber ve iplik ürünleri paketleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki listeden seçiminizi yapabilirsiniz.
 
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Tenax® Polyester Çember
 
  El Aletleri
BXT2 Bataryalı
VT 16/19 Pnömatik
 
  Makine ve Ekipmanlar
M-634/658
MH-Head
MH-V
AK-100
AK-200
 
  Aksesuarlar
M-CTL 16-32 Strap Cut-To-Length Robot
 
   
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT