"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Gazete ve Matbaa

Signode®, genel basım, gazete ve dergi endüstrisine yönelik çemberleme ve streç sarma sistemlerinde Avrupa’nın lider üreticisidir.

Matbaacılık sektörü için Signode® korucuyu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu paketleme sistemleri plastik çemberleme, streç film veya bu ürünlerin birleşiminden meydana gelmektedir.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Tipik uygulamalar aşağıda belirtilmiştir.

İstif Çemberleme
Signode® istifler için tipik ve hat içi birbiri arkasına çalışabilen çiftli makineleri de içeren, hat içi ve hat dışı çalışmalar için geniş çapta makine üretimini yapmakta ve seçenekler sunmaktadır.

Palet Çemberleme
Signode®, çemberleme kafasının paketin hem yanlarında hem de üst kısmında olabilen yatay ve dikey olmak üzere her çeşit palet çemberleme makinelerini tedarik etmektedir.

Palet Streç Sarma
Signode®, endüstrideki tüm uygulamalar için en uygun çözümü sağlayabilmek için, döner tablalı yarı otomatik ve döner kollu yarı otomatik ve tam otomatik palet streç sarma makinelerini tedarik etmektedir.

Genel basım, gazete ve dergi uygulamaları için Signode plastik çemberleme sistemleri ve streç sarma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki listeden seçiminizi yapabilirsiniz.

 
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Polipropilen Çember
Gofrajlı Polyester Çember
Tenax® Polyester Çember
Dylastic® Polipropilen Çember
 
  Makine ve Ekipmanlar
SBM 2000
SBM 2330
MHG Grafik ve Matbaa
MH-VRB
MH-TRB
 
  Streç Film
Streç Film
 
  Sarma ve Streçleme Makineleri
ECOMAT
COBRA
OCTOPUS
 
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT