"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal mpsmetal
 
Hakkımızda
Ürün kalitesi kadar, ürünün güvenli bir şekilde taşınması için ambalaj kalitesinin de önem kazandığı günümüzde, MPS®, konusunda dünya lideri Signode® Industrial Group lisansı ile 2000 yılında Dilovası - Kocaeli tesislerinde üretimine başlamıştır. 2008 yılı itibariyle de lisansörü olan Signode® Industrial Group ile %50 - 50 ortaklık yapısına geçmiştir.

MPS®, uluslararası kalitede Apex® Çelik Çember ve tokalarının yanı sıra, yeni yatırımlarımları neticesinde 2014 yılı son çeyreği  itibari ile Polipropilen  ve Polyester Çember üretimine de başlamıştır. 

Aynı zamanda MPS®Lifex® markası altında Polyester Lifli Tekstil ve Kompozit çember ve tokaları üreticisidir.

Üretimin yanısıra MPS®,  çelik ve plastik çemberleme konusunda Signode® marka otomatik paketleme sistemleri kurulması dahil, manuel ve pnömatik çemberleme makinelerinin ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır. Bu makinelerin satış sonrası servisini, tamirini, bakımını ve orijinal yedek parça teminini, kendi kadrosunda uzman personeli ile gerçekleştirmektedir.

MPS® yüksek kalitede ürettiği tüm ürünleri Türkiye sanayinin yanısıra dünyanın farklı ülkelerine başarıyla ihraç etmektedir.

Lifex® ürünlerimiz Germanischer Lloyd sertifikalıdır.

MPS® yönetim ve üretim fonksiyonları ISO 9001 belgelidir.
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT