"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - İnşaat
İnşaat sektörü içinde yer alan farklı ürün gruplarının paketleme ihtiyaçları için MPS-Signode®, ürüne özgü en uygun çözümleri sunar. Paketleme çözümleri ürünün cinsine, üretim holünün durumuna, depolama, elleçleme ve nakliye koşullarına göre değişebilir.

Size uygun endüstri çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdan seçiminizi yapabilirsiniz :

Bims, Tuğla ve Parke Taşı
Sektörde, çelik çemberin yanı sıra, teknolojik gelişmeler sonucu yüksek mukavemetli polyester çember de kullanılır. Hangisi kullanılırsa kullanılsın, MPS-Signode®, paketleme sistemini tamamlayan manuel ve pnömatik el aletleri, ekipman ve aksesuarlar da dahil olmak üzere komple sistem sunar.

Paletli ve paletsiz çemberleme çözümleri için satış bölümlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Seramik
Seramik ve mermer endüstrisi paketleme ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan MPS-Signode®, manuel aletlerden, tam otomatik çemberleme makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kiremit
Signode tarafından geliştirilen yüksek performanslı modüler çemberleme kafaları, günümüzün paketleme ihtiyaçlarına uygun ve ekonomik çözümler sunar. Polipropilen ve polyester çemberler, teknolojik üstünlüğü kanıtlanmış bu modüler kafalarda kullanılmak için uygundur. Gerek küçük, gerekse büyük kiremit desteleri yapılabilir, farklı kiremit şekilleri için çözümler sunulur.

İnşaat Sanayi MPS-Signode® çemberleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için , listelenen çözümlerden seçiminizi yapın .

 
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Dylastic® Polipropilen Çember
Gofrajlı Polyester Çember
Tenax® Polyester Çember
 
  El Aletleri
BXT2 Bataryalı El Aleti
VT-Pnömatik Kombine El Aleti
 
  Makine ve Ekipmanlar
Z20
 
  Aksesuarlar
PSF
Şartlandırıcı Yağlayıcı Ünite
Çember Arabaları
Askı Sistemleri
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT