"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Ürünler - Lifli Çemberler
LIFEX® Polyester Lifli Çember
MPS® polyester lifli çemberlerini LIFEX® markası ile üretmektedir.  LIFEX®, tekstil ve kompozit olmak üzere iki çeşittir.

Yüksek mukavemetli % 100 polyester ipliklerden üretilen LIFEX® ’in kopma mukavemeti yüksektir, her türlü paketleme, balyalama ve paletleme ihtiyaçlarını güvenle karşılar.

Çemberi gerdirme ve çıkarma/çözme esnasında paketlenecek ürünlerin yüzeyine herhangi bir zarar vermediği için kullanımı güvenlidir.

LIFEX® paketlenen ürünlerin yüzeyini çizmez, aşındırmaz ve köşelerine zarar vermez. Paslanmaz ve dolayısıyla ürünlerde leke yapmaz.

Polyesterin uzama ve elastik hafıza özellikleri LIFEX®’in uygulandığı yüzeyde her zaman gergin kalmasını sağlar.  Taşıma süresince olabilecek çarpma ve darbelerden oluşan kuvvetleri absorbe eder, kopmaz.

LIFEX® her türlü elverişsiz hava koşullarında şeklini ve gerginliğini korur; ısıya, güneş ışınlarına (UV) ve neme dayanıklıdır.

Hafif ve pratik bir üründür, basit el aletleri ile uygulanabilir.

LIFEX® Tekstil Çemberler
LIFEX® tekstil çember, polyester liflerin hot-melt gluing yöntemi ile birbirine yapıştırılması yolu ile üretilmektedir.  Kullanılan polyester liflerin sayısı ve kalınlığı çemberin fiziksel özelliklerini belirler.

LIFEX® Kompozit Çemberler
LIFEX® kompozit çember, polyester liflerin plastik ile kaplandığı co-extrusion tekniği ile üretilmektedir.  Çemberin kopma mukavemeti, kullanılan polyester liflerin sayısına ve kalınlığına bağlıdır.  Kompozit çemberin sert olma özelliği, kullanıcının çemberi kolaylıkla paletlerin, yüklerin veya kalasların altından geçirmesine olanak verir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen www.lifexstrap.com sitemizi inceleyiniz.

 

 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT