"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Lojistik
Signode®, lojistik endüstrisi için de güvenli ambalajlama çözümleri sunmaktadır. Lojistik endüstrisi ile olan uzun zamanlı ortaklığımız, zararla sonuçlanabilecek ambalajlama problemlerinin yerine yenilikçi ve maliyet açısından etkin çözümler ortaya koymuştur. Nakliye uygulamalarına en uygun koruyucu ambalaj sistemine karar verilmesinde gerekli teknik deneyime sahibiz. Kullanılacak ürünlerimiz ise uluslararası sertifikasyon sistemi onaylarına ve uluslararası tanınırlığa sahiptir.

Gerek bir montaj hattı ya da parça üretim hattı çıkışında; gerekse hızlı tüketim ürünleri dağıtım merkezlerinde en güvenilir ambalajlama gerekli olduğunda, Signode, her türden ürünün çemberlenmesinde ve streçlenmesinde çözüm ortağınızdır. Üretim hattı çıkışına entegre olabilecek ya da bağımsız çalışan ambalajlama makinelerinde ve bunun yanında komple ambalajlama hatlarında proje bazında teklif verebiliriz.

Lojistik endüstrisi paketleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki bağlantidan çeşitli çözümlerimizi inceleyebilir ve listeden seçiminizi yapabilirsiniz.
 
 
Lojistik Endüstrisi Çözümleri
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Polipropilen Çember
Gofrajlı Polyester Çember
Dylastic® Polipropilen Çember
Tenax® Polyester Çember
 
  El Aletleri
BXT Bataryalı El Aletleri
 
  Makine ve Ekipmanlar
MH-H
MH-VR
MH-VRB
MH TRB
SBM 4300
SBM 4330
SBM 4340/4344
 
  Streç Film
Streç Film
 
  Streç Film Sarma Makineleri
ECOMAT
OCTOPUS
COBRA
 
       
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT