"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Cam - Makine ve Ekipmanlar - M410
   
32mm çelik çemberle çalışan Signode otomatik çemberleme makinalarının kalbinde kendini kanıtlamış M410 çemberleme kafası ya da devrim niteliğinde yeni M24/7 modüler çemberleme kafası yer almaktadır.

Tokalı, kenetli ve kaynaklı türleri M410 çemberleme kafasının geniş yelpazedeki uygulama alanlarında beklentileri yerine getirmesini sağlamaktadır.

Boru ve Bar Paketleme

Boru ve bar paketlemesi için BRP serisi otomatik makinaları üretiyoruz. Bu makinalar ihtiyaç doğrultusunda sabit ya da hareketli olarak üretilmektedir ve her türlü paket kesitine ( kare, yuvarlak, altıgen,…) uygundur.

Bobin Çevresel Çemberleme

Signode CH serisi otomatik çemberleme makinaları  yüksek çapta yassı haddelenmiş bobinlerin çemberlenmesi için tasarlanmıştır. Bobin ekseni hat yönünde ya da hat yönüne dik üretim hatları için değişik varyasyonları mevcuttur; tüm bu artılarının yanında aynı çemberleme makinasına birden fazla çemberleme kafası yerleştirilebilmekte ve sonuçta tek bir çemberleme çevriminde birden fazla çember atılarak toplam çemberleme süresi en aza indirilmektedir.

Otomatik bobin etiketleme, köşebent besleme, toka altlığı besleme, yüzey koruma filmi besleme ya da bobin sarma istasyonları Signode M410-CH serisi makinalarla kombine çalışacak şekilde sunulabilmektedir.

Bobin Radyal “Gözden” Çemberleme

Signode EH serisi otomatik çemberleme makinaları yassı haddelenmiş ürün bobinlerinin ya da uzun ürün kangallarının “gözden” radyal çemberlenmesi için üretilmektedir. Bu tip makinalarda kullanılan hareketli çemberleme kafası ve şasisi ve de bayonet üretim hattında en uygun çemberleme çözümünü sunmaktadır. CH serisi çevresel çemberleme makinalarında olduğu gibi EH serisi radyal çemberleme makinalarında da çemberleme çevrim süresini en aza indiren birden fazla kafası varyasyonlar mevcuttur.

   
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT