Tr En
Teklif Formu
SLP Pnömatik Kombine  El Aleti
SLP Pnömatik Kombine  El Aleti

SLP Pnömatik Kombine El Aleti

SLP serisi, alüminyum külçeler, tel/çubuk bobinler, çelik levha, damgalama ve boy kesme işlemleri gibi zorlu uygulamalar için tasarlanmış pnömatik sızdırmaz kombinasyon araçlarıdır. SLP Series 4 tarafından sağlanan conta, geleneksel bir metal conta kadar güvenli olsa da, contasız teknoloji bir dizi avantaj sunar - metal contaların maliyetinden ve envanterinden tasarruf sağlar ve operatörlerin şarjör yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Dahası, contasız bağlantılar da daha düzdür, dolayısıyla yükler istiflendiğinde olası girinti hasarını azaltır.

SLP Serisi, 12,7 mm x 0,43 mm ila 19 mm x 0,64 mm boyutlarındaki çelik çemberlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır, Apex ve Magnus çelik çemberler kullanıma uygun ürünlerdir.

Ürün Avantajları

  • Dördüncü bir geri kilitleme anahtarı ekler
  • Satın almak ve stoklamak için mühür yok
  • Kullanımı ve servisi kolay
  • Hafif
  • Sağlam Yapı
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.