"Endüstriyel Ambalaj Çözüm Ortağınız"
 
Endüstriyel Çözümler - Teneke Kutu ve Şişe
MPS-Signode® olarak müşterilerimizle yıllardır birlikte çalışarak, bu sektördeki müşterilerimizin üretim maliyetlerini düşüren ve verimliliklerini artıran paketleme sistemleri sağlamaya çalışmaktayız.

Metal kutu ve şişe endüstrisi için sunduğumuz korucuyu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu paketleme sistemleri, plastik çemberleme, streç film veya bu ürünlerin kombinasyonundan meydana gelmekte olup, başta içecek, yiyecek ve sprey sektörlerinde kullanılmaktadır.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır.

MPS,  satış ve mühendislik bölümleriyle sanayi kuruluşlarının talep ve ihtiyaçları doğrusunda, optimum koruyucu ambalaj sistemini tasarlamak için size yardımcı olmayı amaçlar.

Teneke kutu ve şişe endüstrisi için MPS-Signode®  plastik çemberleme sistemleri ve streç sarma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ihtiyacınıza göre aşağıdaki ürün başlıklarından birini seçiniz.

 
“MPS, Signode Industrial Grup bünyesinde yer alan Mima Films’in Türkiye distribütörüdür”
 
MPS® - Signode® Çözümleri
       
  Plastik Çember
Polipropilen Çember
Gofrajlı Polyester Çember
Dylastic®
Tenax® Polyester Çember
 
  El Aletleri
Bataryalı ve pnömatik plastik çember aletleri
Manuel ve pnömatik çelik çember aletleri
Bataryalı çelik çember aletleri
 
  Makine ve Ekipmanlar
Çelik Çember Makineleri
Plastik Çember Makineleri
 
  Streç Film
Streç Film
 
  Streç Film Sarma Makineleri
Octopus
 
       
 
 
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT