Teklif Formu

Gazete ve Matbaa

Gazete ve Matbaa

GAZETE VE MATBAA

Signode®, genel basım, gazete ve dergi endüstrisine yönelik çemberleme ve streç sarma sistemlerinde Avrupa’nın lider üreticisidir.

Matbaacılık sektörü için Signode® korucuyu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu paketleme sistemleri plastik çemberleme, streç film veya bu ürünlerin birleşiminden meydana gelmektedir.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Tipik uygulamalar aşağıda belirtilmiştir.

İstif Çemberleme

Signode® istifler için tipik ve hat içi birbiri arkasına çalışabilen çiftli makineleri de içeren, hat içi ve hat dışı çalışmalar için geniş çapta makine üretimini yapmakta ve seçenekler sunmaktadır.

Palet Çemberleme

Signode®, çemberleme kafasının paketin hem yanlarında hem de üst kısmında olabilen yatay ve dikey olmak üzere her çeşit palet çemberleme makinelerini tedarik etmektedir.

Palet Streç Sarma

Signode®, endüstrideki tüm uygulamalar için en uygun çözümü sağlayabilmek için, döner tablalı yarı otomatik ve döner kollu yarı otomatik ve tam otomatik palet streç sarma makinelerini tedarik etmektedir.

Plastik Çember MakineleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlar Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri

Bilgi Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.