Tr En
Teklif Formu
ISB Serisi Plastik Çember Makinesi
ISB Serisi 1
ISB Serisi Plastik Çember Makinesi
ISB Serisi 1

ISB Serisi Plastik Çember Makinası

Dünya çapında 2000 ‘den fazla makine yerleşimi ile universal performans ve güvenilirlik açısından kendini kanıtlamış olan Signode ISB makineler, köşeleme, istifleme ve çemberlemede endüstri standardı olarak kabul edilmektedir. Şimdi yeni nesil ISB dayanıklılığı, yüksek hızı ve düşük bakım ihtiyacı ile daha yüksek üretim verimliliği sunmaktadır. ISB, oluklu hattının sonundaki katlama yapıştırma ünitesinin ihtiyacı olan hızlı köşeleme ve istifleme işlemini gerçekleştirir. Hat içi köşeleme yapar ve yumuşak bir hareket ile oluk yönünde çember atarak, dakikada 32 istife kadar ulaşır. Yeni nesil ISB’ler daha basit bir yapıya sahip olup aşınan parçalarının dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Taban alanı gereksinimi %30 azaltılan yeni ISB, uzun üretim hatlarının çıkışına kolayca yerleştirilebilinir.

Yeni ISB üç temel modelden oluşur. Tüm çember genişliklerini karşılayacak şekilde ISB 13,16 ve 20. Modeller ekonomik olan tek itici/tek kafa modelinden otomatik bobin değişimi olan çift iticili , çift kafa modeline kadar değişir.

Ürün Avantajları

  • Otomatik resetleme
  • Modüler dizayn
  • Otomatik bobin değişimi
  • Derlitoplu tasarım
  • Pre-drape çemberleme
  • Benzersiz sadelik
İndirilebilir İçerik

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.