Tr En
Teklif Formu

İnşaat

İnşaat

İnşaat

İnşaat sektörü içinde yer alan farklı ürün gruplarının paketleme ihtiyaçları için MPS-Signode®, ürüne özgü en uygun çözümleri sunar. Paketleme çözümleri ürünün cinsine, üretim holünün durumuna, depolama, elleçleme ve nakliye koşullarına göre değişebilir.

Bims, Tuğla ve Parke Taşı

Sektörde, çelik çemberin yanı sıra, teknolojik gelişmeler sonucu yüksek mukavemetli polyester çember de kullanılır. Hangisi kullanılırsa kullanılsın, MPS-Signode®, paketleme sistemini tamamlayan manuel ve pnömatik el aletleri, ekipman ve aksesuarlar da dahil olmak üzere komple sistem sunar.

Paletli ve paletsiz çemberleme çözümleri için satış bölümlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Seramik

Seramik ve mermer endüstrisi paketleme ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan MPS-Signode®, manuel aletlerden, tam otomatik çemberleme makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kiremit

Signode tarafından geliştirilen yüksek performanslı modüler çemberleme kafaları, günümüzün paketleme ihtiyaçlarına uygun ve ekonomik çözümler sunar. Polipropilen ve polyester çemberler, teknolojik üstünlüğü kanıtlanmış bu modüler kafalarda kullanılmak için uygundur. Gerek küçük, gerekse büyük kiremit desteleri yapılabilir, farklı kiremit şekilleri için çözümler sunulur.

Size uygun endüstri çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdan seçiminizi yapabilirsiniz.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPSF-Çember Besleme ÜniteleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
Çelik Çember Makineleri
M220 Serisi Çelik Çember Makinesi Daha Fazla Göster
PSF-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri Daha Fazla Göster
Plastik Çemberler
Gofrajlı Polyester Çember Dylastic Polipropilen Çember Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.