Tr En
Teklif Formu

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

BEYAZ EŞYA

Signode®- MPS®, beyaz eşya endüstrisinin her türlü paketleme  ihtiyaçları için mükemmel ve hızlı çözümler sağlamaktadır.

Ambalaj, üretimin son aşaması olmasına rağmen, müşteriyle ilk karşılaşan kısımdır. MPS® tarafından sunulan güvenilir paketleme sistemleri,  beyaz eşyaların taşıma, nakliye ve depolanması sırasında, cihazın işlevselliğini  ve estetiğini koruması için tasarlanmıştır.

MPS® paketleme sistemleri çember, çemberleme makinaları ile streç film ve streçleme makinalarının kombinasyonundan oluşur.
 

Firmamız, paketleme makinaları ve kullanılan sarf malzemelerinin satışıyla beraber, yedek parça, tamir, koruyucu bakım ve servisin yanı sıra satış destek ve mühendislik bölümlerimizle sanayi kuruluşlarının talepleri doğrusunda optimum koruyucu ambalaj sistemini tasarlamak adına sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

MPS®-Signode® paketleme sistemleri, beyaz eşya sanayi için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve tüm dünyada mümkün olan en iyi hizmeti sunma gayretiyle Signode’un 100 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

Plastik Çember MakineleriPSF-Çember Besleme ÜniteleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
PSF-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Blown Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.