Tr En
Teklif Formu
C Manuel Tokalayıcı El Aleti
C Manuel Tokalayıcı El Aleti

C Manuel Tokalayıcı El Aleti

Signode C Serisi manuel tokalayıcılar, minimum çabayla pozitif tokalama sağlar. C Serisi Kapatıcılar, önden etkili tokalama maddesidir, yani tutamaçlar, genellikle kolları göğse yakın bir şekilde iten operatörün önünde, çembere dik olarak tutulur. Genellikle hafif hizmet çemberleme uygulamaları için. Hafif ve dayanıklıdırlar, çember uçlarını yüksek mukavemetli çift çentikli bir bağlantıya kilitlerler.

C Serisi, 9,5 mm x 0,43 mm ile 19 mm x 0,58 mm arasındaki boyutlarda çelik çemberlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve Signode'un Apex ® ve Magnus ® çelik çemberleri ile birlikte kullanılabilir.

Ürün avantajları

  • Signode® manuel tokalama aletleri dayanıklı çelikten üretilmiştir, hafiftir ve kullanımı çok pratiktir
  • Signode® tokalama aletleri ile güçlü tokalama sağlanır. Değişik ağırlıklardaki ürünlerin çemberlenip tokalanması için çok çeşitli tokalama yöntemleri mevcuttur
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.