Tr En
Teklif Formu
M400/410 Serisi
M400/410 Serisi 1
M400/410 Serisi
M400/410 Serisi 1

M400/410 Çelik Çember Makinası

32mm çelik çemberle çalışan Signode otomatik çemberleme makinalarının kalbinde kendini kanıtlamış M410 çemberleme kafası ya da devrim niteliğinde yeni M24/7 modüler çemberleme kafası yer almaktadır.Tokalı, kenetli ve kaynaklı türleri M410 çemberleme kafasının geniş yelpazedeki uygulama alanlarında beklentileri yerine getirmesini sağlamaktadır.

Signode CH serisi otomatik çemberleme makinaları  yüksek çapta yassı haddelenmiş bobinlerin çemberlenmesi için tasarlanmıştır. Bobin ekseni hat yönünde ya da hat yönüne dik üretim hatları için değişik varyasyonları mevcuttur; tüm bu artılarının yanında aynı çemberleme makinasına birden fazla çemberleme kafası yerleştirilebilmekte ve sonuçta tek bir çemberleme çevriminde birden fazla çember atılarak toplam çemberleme süresi en aza indirilmektedir.

Signode EH serisi otomatik çemberleme makinaları yassı haddelenmiş ürün bobinlerinin ya da uzun ürün kangallarının “gözden” radyal çemberlenmesi için üretilmektedir. Bu tip makinalarda kullanılan hareketli çemberleme kafası ve şasisi ve de bayonet üretim hattında en uygun çemberleme çözümünü sunmaktadır.

Ürün Avantajları

  • BRP serisi sayesinde ve her türlü paket kesitine ( kare, yuvarlak, altıgen) yapılabilmektedir.
  • M410-CH serisinde aynı çemberleme makinasına birden fazla çemberleme kafası yerleştirilebilmekte ve sonuçta tek bir çemberleme çevriminde birden fazla çember atılarak toplam çemberleme süresi en aza indirilmektedir.
  • EH serisi radyal çemberleme makinalarında da çemberleme çevrim süresini en aza indiren birden fazla kafası varyasyonlar mevcuttur.
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.