Tr En
Teklif Formu
M247 Serisi Çelik Çember Makinesi
M247 Serisi Çelik Çember Makinesi 1
M247 Serisi Çelik Çember Makinesi
M247 Serisi Çelik Çember Makinesi 1

M247 Çelik Çember Makinesi

32mm çelik çemberle kullanılan, Signode®’un devrim yaratan çelik çemberleme kafasıdır.

Yassı metal bobinlerine gözden çember atan EH tipi, çevresel çember atan CH tipi, boru ve uzun ürün paketlerine çember atan BRP tipi ve de uzun levha paketlerine çember atan BRS tipi otomatik çemberleme makinalarında kullanılmaktadır. M247 kafanın özelliği tek bir parçadan oluşmaması ve gerdirme, yüksek gergi, tokalama, çember besleme, toka sürme gibi işlevleri yerine getiren ayrı modüllerden oluşmasıdır. İçinde bulunduğumuz rekabet ortamında her dakikanın önemi vardır; bu modüllerden birinin bakım ihtiyacı gerektirmesi durumunda bu modül kolayca yerinden sökülerek yedeğiyle çok kısa sürede değiştirilebilir; bu şekilde çemberleme makinasında durma yaşanmaması sağlanır.

Kafaya ait tüm modüller elektrikle çalışır, bunun sonucu olarak makine hızlıdır ve çok daha düşük gürültü seviyesine sahiptir ve de enerji verimliliği çok daha yüksektir. İhtiyaç duyulan yedek parçaların ömrü daha uzundur ve tüm modüller tek enerji kaynağından beslenirler. İstenilen gergi her çevrimde değişebilen basınçlı havadan etkilenmediği için her çemberlemede sabit kalır.

Ürün Avantajları

  • Modüllerin “direct drive” teknolojisine sahip olmaları gücün en etkin şekilde aktarılmasını sağlar. Modüllerde kullanılan ve benzer işlemleri yerine getiren birçok parça aynıdır ve yedek parça envanterinin en aza indirilmesinde önemli rol oynarlar.
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.