Tr En
Teklif Formu

Oluklu Mukavva

Oluklu Mukavva

Oluklu Mukavva

MPS-Signode yıllardır üretim maliyetini düşürmek, verimliliği artırmak için oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren müşterileri ile birlikte çalışmıştır.

İşimiz küresel sorumlulukları göz ardı etmeden, müşterinin ihtiyaçları için en iyi hizmeti vermektir. Bizler oluklu mukavva sektöründe  yaptığımız yatırımlardan, araştırmalardan ve geliştirmelerden, en gelişmiş fulL otomatik global kompresyon ünitelerinden, basit paketleme makinelerine kadar her çeşit paketlemeyi barındıran, daha hızlı ve güvenli hizmet sunan hizmet kalitemizden gurur duyuyoruz.

MPS, ayrıca sistem uyumluluğu sağlamak adına yüksek teknolojiye sahip büyük üreticilerle de yakın çalışmaktadır.

MPS, sanayicilerin paketleme taleplerine, satış, mühendislik ve servis bölümleri ile en uygun ve koruyucu ambalaj sistemini tasarlayarak yardımcı olur.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlar Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Cast Streç Film Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.