Tr En
Teklif Formu

Lojistik

Lojistik

Lojistik

Signode®, lojistik endüstrisi için de güvenli ambalajlama çözümleri sunmaktadır. Lojistik endüstrisi ile olan uzun zamanlı ortaklığımız, zararla sonuçlanabilecek ambalajlama problemlerinin yerine yenilikçi ve maliyet açısından etkin çözümler ortaya koymuştur. Nakliye uygulamalarına en uygun koruyucu ambalaj sistemine karar verilmesinde gerekli teknik deneyime sahibiz. Kullanılacak ürünlerimiz ise uluslararası sertifikasyon sistemi onaylarına ve uluslararası tanınırlığa sahiptir.

Gerek bir montaj hattı ya da parça üretim hattı çıkışında; gerekse hızlı tüketim ürünleri dağıtım merkezlerinde en güvenilir ambalajlama gerekli olduğunda, Signode, her türden ürünün çemberlenmesinde ve streçlenmesinde çözüm ortağınızdır. Üretim hattı çıkışına entegre olabilecek ya da bağımsız çalışan ambalajlama makinelerinde ve bunun yanında komple ambalajlama hatlarında proje bazında teklif verebiliriz.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
İndirilebilir İçerik
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Blown Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.