Tr En
Teklif Formu
Cobra X Streç Film Makinesi
Cobra X 1
Cobra X 1 2
Cobra X Streç Film Makinesi
Cobra X 1
Cobra X 1 2

Cobra X Streç Film Makinesi

Cobra X'in kanıtlanmış Cobra G yapısına dayanan çelik çerçevesi, Cobra X makinesini çok sağlam kılar. Ana çerçeve, ankraj cıvataları ile zemine sabitlenen üç ayakla desteklenir. Sağlam yapı birçok benzersiz avantaj sunar. Örneğin, maksimum palet yüksekliğinin 2450 mm'ye kadar olmasını sağlar. Makine yapısı aynı zamanda daha ağır film rulolarının, hatta endüstriyel film rulolarının Cobra X sarma makinesiyle kullanılmasına izin verir. Ek olarak Cobra X yapısı, ambalajlama döngüsü sırasında daha fazla gerilme kuvveti kullanılmasını mümkün kılarak, sarılacak palet yükü için daha fazla stabilite sağlar.

Makinenin basit çalışması için tüm makine fonksiyonlarını kontrol eden dört ayrı sarma programı kontrol paneli tarafından kullanılabilir. Programlar, en zorlu uygulamaların taleplerini karşılamak için ayarlanabilen ek özellikler içerir.

Döner kol teknolojisi sayesinde streç sarma işlemi sırasında palet yükü hareket etmez. Bu nedenle Cobra X, palet yüklerinin hafiften ağıra, hatta dengesiz yüklere kadar çok değiştiği lojistik merkezler için idealdir.

Ürün Avantajları

  • Sağlam yapı
  • Üstün işlevsellik
  • Eşsiz esneklik
Ürün Teknik Tablosu
Kullanıldığı Sektörler
Uygulama Videosu

Ürün Avantajları

Dönme hızı

12 rpm'ye kadar

Kapasite

35 palet / saate kadar

Ağırlık

310 kilo

Voltaj

230 V - 1 faz - 50 Hz

Kontrol

PLC

Film Genişliği

500 mm

Maks. Alan sayısı film çapı

260 mm

Montaj

Zemin Standı

 

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.