Tr En
Teklif Formu
Rolle 8 Streç Film Makinesi
Rolle 8 Streç Film Makinesi

Rolle 8 Streç Film Makinesi

Ana kriter, kolay kullanımlı sağlam bir makine olduğunda, ROLLE 8 bu uygulama için mükemmel bir streç film sarma makinesidir. Hafif veya güçlü sarma modu seçildikten sonra sterç sarma işlemi başlar. Gerekirse palete ürün eklemek için ambalajlama duraklatılabilir. Film gerginliği fren silindiri ile ayarlanabilir. Ruloların farklı çapları, filmin palete olan gerilimini etkilemez. Döner tablanın dönüş hızı, bir frekans invertörü tarafından düzenlenir, bu, mekanik şokların nasıl önleneceği ve makinenin ömrünü uzatan bir yöntemdir. Sarma hızının kademesiz kontrolü ve makinenin sorunsuz çalışması sayesinde dengesiz paletleri de sarmak mümkündür. Döner tabla her zaman tek ve aynı yerde durur. Bu, bir seçenek olarak mevcut olan erişim rampasının kullanımına izin verir.

Ürün Avantajları

  • Kolay rulo değişimi
  • Filmi palete daha kolay sabitlemek için fren silindiri serbest bırakılabilmektedir
  • Sarma yüksekliği bir fotosel tarafından otomatik olarak kontrol edilmektedir
  • Operasyon ile güvenlik
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.