Tr En
Teklif Formu

Ahşap ve Kereste

Ahşap ve Kereste

Ahşap ve Kereste Ürünleri

MPS®-Signode® ağaç ürünleri endüstrisi, kereste, sunta ve mdf sanayi başta olmak üzere yenilikçi, katma değerli paketleme çözümleri sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile ürünün maksimum korunması ve güvenli şekilde depolanması ve nakledilmesi sağlanmaktadır. Her çeşit ağaç ürünlerinin paketleme sistemleri plastik veya çelik çemberleme ürünlerinden oluşabilir, ürünler ya bir el aleti ya da üretim hattına entegre edilebilen otomatik makine ile çemberlenebilir.

Satış yöneticilerimiz, müşteri servis ve mühendislik birimlerimizle birlikte paketleme ve elleçleme ihtiyaçlarınız için optimal ve ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş koruyucu ambalaj sistemi tasarımı ile sizlere yardımcı olacaktır.

MPS®-Signode® ağaç ürünleri paketleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki ürün listesinden listeden seçim yapabilir ve paketleme çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Plastik Çember MakineleriPSF-Çember Besleme ÜniteleriÇelik ÇemberlerPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
İndirilebilir İçerik
PSF-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri Daha Fazla Göster
Çelik Çemberler
Apex® Çelik Çember Daha Fazla Göster
Plastik Çemberler
Gofrajlı Polyester Çember Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Cast Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.