Tr En
Teklif Formu
Çember Arabaları
Çember Arabaları 1
Çember Arabaları 1
Çember Arabalari 1
Çember Arabalari 1 2
Çember Arabalari 1 2 3
Çember Taşıma Arabası Dispenser 1
Çember Arabaları
Çember Arabaları 1
Çember Arabaları 1
Çember Arabalari 1
Çember Arabalari 1 2
Çember Arabalari 1 2 3

Çember Arabaları

Gerek el aletleriyle gerekse otomatik sistemlerle yapılan paketleme işlemlerinin hızlı, etkin ve verimli olabilmesi için çember arabası (dispanser) kullanmak gerekmektedir. Signode®çember cinsi, ölçüsü, sarım şekli, el aleti veya makine tipi olmak üzere müşterilerin fabrika yerleşim planı ve paketlenecek ürünün özelliklerine göre çok çesitli dispanser seçenekleri sunmaktadır. Dispanser ile çemberlerin önceden kesilip hazırlanmasına gerek yoktur. Dolayısıyla daha az çember ile daha hızlı paketleme yapmak mümkün olur, zaman ve kullanilan çemberden tasarruf edilir.

Çember arabalarının mobil veya sabit modelleri muvcut olup Apex®, Magnus®, Dylastic® ve Tenax® çemberlerle rahatlıkla kullanılır.

Ürün avantajları

  • Çemberin kolayca taşınması ve bobinlerinin dağılmaması için kullanılır.
  • Tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere sevki sırasında rahat kullanım olanağı sağlar.
  • Çember Arabası üzerinde bulunan hazne sayesinde çember tokalarını, manuel ve şarjlı makinelerini muhafaza edip toplu olarak her zaman elinizin altında bulundurabilirsiniz.
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.