Tr En
Teklif Formu

Cam Ürünleri

Cam Ürünleri

CAM ÜRÜNLERİ

Düz cam endüstrisi için tasarladığımız paketleme sistemleri, ambalajlama, elleçleme, depolama ve nakliye sırasında ürünün hasarlanmasını önlemek üzere tasarlanmıştır.  Aynı zamanda operatörlerin güvenliği de sağlanmaktadır.

Düz cam paketleme sistemleri plastik veya çelik çemberleme ürünlerinden oluşabilir, ürünler ya bir el aleti ya da üretim hattına entegre edilebilen otomatik makine ile çemberleme yapılır.

Satış yöneticilerimiz, müşteri servis ve mühendislik birimlerimizle birlikte paketleme ve elleçleme ihtiyaçlarınız için optimal ve ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş koruyucu ambalaj sistemi tasarımı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPSF-Çember Besleme ÜniteleriÇelik ÇemberlerPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
PSF-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri Daha Fazla Göster
Çelik Çemberler
Apex® Çelik Çember Daha Fazla Göster
Plastik Çemberler
Dylastic Polipropilen Çember Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Cast Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.