Tr En
Teklif Formu

Otomotiv

Otomotiv

OTOMOTİV

MPS, çemberleme ve streçleme sistemleri ile otomotiv ve yan sanayisinin faklı ürünleri için, uygun ve ekonomik çözümler sunan güçlü ve lider çözüm ortağıdır.Dış etkenlerden korunması gereken çeşitli araç aksam, parça ve komponentler, ekipman ve sistemler, hasarlanmayacak veya teslimat gecikmelerine sebep olmayacak şekilde sağlam ve güvenli biçimde paketlenmelidir. Bu ilke ile MPS ve Signode ürünlerinizin tam zamanında teslim edilmesi, nakliye ve depolama sırasında herhangi bir hasara uğramaması için, sektördeki tüm paketleme ihtiyaçlarına en iyi  cevap verebilecek ürünleri geliştirmiştir.

Signode ambalaj sistemleri çelik veya plastik çember ya da streç film sarma ya da her ikisinin kombinasyonundan oluşabilir.

MPS, sanayicilerin paketleme taleplerine, satış, mühendislik ve servis bölümleri ile en uygun ve koruyucu ambalaj sistemini tasarlayarak yardımcı olacaktır.

Ambalaj sizin için üretimde son adımdır ama müşterilerinizin ürününüzü ilk gördüğü andır.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Blown Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.