Tr En
Teklif Formu
AHP-2-114 Pnömatik Kombine  El Aleti
AHP-2-114 Pnömatik Kombine  El Aleti

AHP-2-114 Pnömatik Kombine El Aleti

Signode AHP-2-114, AMP Serisinin ağır hizmet varyantlarıdır. AHP Serisi, güç kaynağı olarak uygulanan hava basıncını kullanır; pnömatik toka-besleme kombinasyon araçları, çemberleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerer, kapatır ve keser. Aletler, Magnus ® çemberini çift çentikli bir toka yoluyla sabitleyen tam otomatik araçlardır ve daha fazla iş hacminin gerekli olduğu uygulamalar için yüksek düzeyde paket güvenliği ve üretkenliği birleştirir.

AHP-2-114, 31,8 mm x 0,89 mm arasındaki boyutlarda çelik çemberlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve Signode'un Magnus ® çemberlerini kullanabilir. 

Ürün avantajları

  • Basit bir şekilde bakım yapılmaktadır
  • Operasyonel esneklik sağlamaktadır
  • AMP ve AHP minimum çaba gerektirir ve operatör yorgunluğunu azaltır. Yüksek paket uygulamaları için uygundur. İki düğmeli işlem ile çelik gerdirme, tokalama ve kesme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir
Ürün Teknik Tablosu
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

Ürün Teknik Tablosu

Model

Ağırlık

Toplam Uzunluk

Hesaplaması

Maksimum

Çember Gerginliği

Toka Tipi

Çember Tipi

Çember Ölçüsü

AHP-2-114

18,1 kg

171 mm

13.340 N

114 A

Apex/Magnus

32,0x0,80/0,90 mm

 

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.