Tr En
Teklif Formu

Elyaf ve Pamuk

Elyaf ve Pamuk

ELYAF VE PAMUK

Signode®, pamuk, sentetik elyaf ve yün ipliği ürünleri için koruyucu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini ve kontaminasyonu önlemek amacıyla tasarlanmıştır.

Balya Paketleme

Signode®’un devrimsel nitelikte tasarlanan M-634/658 çemberleme kafaları, balyaları yüksek hızda çevresel çemberler. Boyutlarının küçük olması sebebiyle bir pres istasyonuna 6 adet M-643/658 kafa yerleştirilebilir ve indeksleme zamanı ortadan kaldırılarak aynı anda balyaya 6 adet çember atılabilir. 10 saniyelik döngü süresinde gerçekleşen bu özellik ile üretim süresi kısalır, işçilik ve sabit maliyetler azalır.

Signode M- 634/658 sadece bir başlangıç sinyali gerektiren, özel bir kontrol kutusu ile sunulmakta olduğundan, paketleme istasyonuna uygulanması çok kolaydır.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır. Fiber ve iplik ürünleri paketleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki listeden seçiminizi yapabilirsiniz.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
Çelik Çember Makineleri
M200 Serisi Çelik Çember Makinesi Daha Fazla Göster
Plastik Çemberler
Dylastic Polipropilen Çember Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Cast Streç Film Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.