Tr En
Teklif Formu

Teneke ve Kutu Şişe

Teneke ve Kutu Şişe

Teneke ve Kutu Şişe

MPS-Signode® olarak müşterilerimizle yıllardır birlikte çalışarak, bu sektördeki müşterilerimizin üretim maliyetlerini düşüren ve verimliliklerini artıran paketleme sistemleri sağlamaya çalışmaktayız.Metal kutu ve şişe endüstrisi için sunduğumuz korucuyu paketleme sistemleri, işleme, nakliye ve stoklama aşamalarında ürünün hasar görmesini önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu paketleme sistemleri, plastik çemberleme, streç film veya bu ürünlerin kombinasyonundan meydana gelmekte olup, başta içecek, yiyecek ve sprey sektörlerinde kullanılmaktadır.

Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır.

MPS,  satış ve mühendislik bölümleriyle sanayi kuruluşlarının talep ve ihtiyaçları doğrusunda, optimum koruyucu ambalaj sistemini tasarlamak için size yardımcı olmayı amaçlar.

Çelik Çember MakineleriPlastik Çember MakineleriPSF-Çember Besleme ÜniteleriPlastik ÇemberlerLifli Çemberler / LIFEX® Ürün KişiselleştirmeStreç Film Sarma MakineleriStreç FilmlerEl AletleriAksesuarlarÇember Tokaları Daha Fazla Göster
Sektörel Ürün Çözümleri
PSF-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri Daha Fazla Göster
Lifli Çemberler / LIFEX®
Tekstil Çember Kompozit Çember Daha Fazla Göster
Ürün Kişiselleştirme
Ürün Kişiselleştirme Daha Fazla Göster
Streç Filmler
Blown Streç Film Daha Fazla Göster
Aksesuarlar
Çember Uzunluk Kesici Köşe Koruyucular Daha Fazla Göster
Çember Tokaları
Çelik Çember Tokaları Plastik Çember Tokaları Daha Fazla Göster

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.