Tr En
Teklif Formu
Psf-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri 1
Psf-Çember Besleme Üniteleri
Psf-Çember Besleme Üniteleri 1

PSF Çember Besleme Ünitesi

Paletli veya benzer büyüklükteki ürün ve yüklerin el aletleri kullanarak elle çemberlenmesi emek ve yoğun zaman alan bir işlem olduğu kadar, iş güvenliği bakımından tehlikelidir. Bu tür ürün ve yüklerin etkin ve hızlı biçimde çevresel çemberlenmesi için Signode® PSF çember besleme ekipmanını, manuel çemberlemenin alternatifi olarak tasarlamıştır. Tek bir operatör gerektiren Signode PSF, tüm çemberleme operasyonunun, sadece çalıştırma düğmesine basılması ile güvenli ve ergonomik pozisyonda tamamlanmasını sağlar.

Signode PSF ekipmanı, bir çeşit çemberleme istasyonu olup, askı sitemine asılı ve hava bağlantısı yapılmış çemberleme makinesini de kapsar.

Ürün Avantajları

  • Tüm paketleme işlemlerinin güvenli ve ergonomik bir konumda tamamlanmasını sağlar.
  • Kullanımı hafiftir.
  • Operatörün yorgunluğunu en aza indirir.
 
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.