Tr En
Teklif Formu
BST - Kombine Bataryalı Çelik Çemberleme El Aleti
BST - Kombine Bataryalı El Aleti 1
BST - Kombine Bataryalı Çelik Çemberleme El Aleti
BST - Kombine Bataryalı El Aleti 1

BST Kombine Bataryalı Çelik Çemberleme El Aleti

Yeni piyasaya sürülen BST çelik çemberleme el aletleri, çelik çemberleme uygulamaları için yüksek hızlı işlem ve benzersiz performans sunar. Ergonomik tasarım ve çoklu performans artırıcı özelliklerle  donatılmış olan BST serisi el aleti, tesisin her yerinde hem sabit hem de mobil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesi için üretkenliği artırmaktadır. 13,16,19 mm Magnus ve Apex çelik çemberler kullanıma uygun ürünlerdir.

BST el aletleri, sezgisel bir dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzüne sahiptir ve seçilebilir manuel, yarı veya tam otomatik çalışma modları sunan gereksinimlere bağlı olarak çemberleme parametrelerinin hızlı ve rahat bir şekilde ayarlanmasına olanak tanır.

Otomatik çalışma ve çok sayıda performans geliştirme özelliği ile çok çeşitli ürün uygulamaları için üretkenliği artırır.Tokasız çentik yöntemi ile birleştirme sağlar.

 

Ürün Avantajları

  • Üst düzey güvenilirlik sağlar.
  • İşlemi kolaylaştırır.
  • Verimliliği en üst düzeye çıkarır.
  • Güvenli Endüstriyel performans sağlar.
  • Tokasız çemberleme imkanı.

 

İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler
Uygulama Videosu

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.