Tr En
Teklif Formu
SPC Pnömatik Kombine  El Aleti
SPC Pnömatik Kombine  El Aleti 1
SPC Pnömatik Kombine  El Aleti
SPC Pnömatik Kombine  El Aleti 1

SPC Pnömatik El Aletleri

Hava ile çalışan Signode® SPC  kombine el aletleri germe, tokalama ve kesme işlemini birlikte, hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadır.

Alüminyum külçeler, tel/çubuk bobinler, çelik levhalar gibi zorlu uygulamalar için tasarlanmış pnömatik sızdırmaz bir kombinasyon aletidir. Yeni contasız teknoloji bir dizi avantaj sunar. Metal contaların maliyetinden ve envanterinden tasarruf sağlar, operatörlerin şarjör yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Contasız bağlantılar daha düzdür, dolayısıyla yükler istiflendiğinde olası girinti hasarını azaltır.

SPC-114, 25 mm x 0,64 mm ila 32 mm x 0,78 mm boyutlarında çelik çemberleme ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve  Signode’un Apex® ve Magnus® çemberleriyle birlikte  kullanılabilir.

SPC-3431 ise, 19 mm x 0,64 mm ila 19 mm x 0,79 mm boyutlarındaki çelik çemberlerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve  Signode'un Apex® ve Magnus® çemberleriyle birlikte kullanılabilir.

Ürünün Avantajları

  • Dördüncü bir geri kilitleme anahtarı ekler
  • Satın almak ve stoklamak için mühür yok
  • Kullanımı ve servisi kolay
  • Hafif
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Tamamlayıcı ürünler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Mevcut ürünlerle kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri bir araya getirdik.


Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.