Tr En
Teklif Formu
C1435 Manuel Tokalayıcı El Aleti
C1435 Manuel Tokalayıcı El Aleti

C 1435 Manuel Tokalayıcı El Aleti

Signode C-1435 manuel tokalayıcı, minimum çabayla pozitif tokalama işlemi sağlar. C-1435 yandan etkili bir tokalama maddesidir, yani tokalayıcının alt tutacağı bantlanmakta olan birimin düz yüzeyine yaslanabilir. Operatörler, ağırlıklarını üst kola iki eliyle uygulayabilir. Genellikle daha ağır çemberleme uygulamaları için kullanılmaktadır. Hafif ve dayanıklıdırlar. Çember uçlarını yüksek mukavemetli tek yedek çentikli bağlantıya kilitlerler.

C-1435, 31.8 x 0.74mm boyutlarda çelik çember ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, 31.8 x 1.12mm Apex ve Magnus kullanıma uygun ürünlerdir.

Ürün avantajları

  • Signode manuel tokalama aletleri dayanıklı çelikten üretilmiştir, hafiftir ve kullanımı çok pratiktir
  • Signode tokalama aletleri ile güçlü tokalama sağlanır. Değişik ağırlıklardaki ürünlerin çemberlenip tokalanması için çok çeşitli tokalama yöntemleri mevcuttur
İndirilebilir İçerik
Kullanıldığı Sektörler

İndirilebilir İçerik

Bu ürüne ait indirilebilir dökümanlara bu alandan ulaşabilirsiniz.
İçerikler arasında istediğiniz dökümana ulaşamıyorsanız bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıldığı Sektörler

Endüstriyel ambalaj için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumdayız. Ürünlerimizin kullanıldığı sektörleri ihtiyaçlarınız için belirledik.

Teklif Formu

Aşağıda yer alan formu eksizsiz olarak doldurup bize iletin. Yetkili birimimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.